Föremål som liknar färglitografi signerad
8346 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 700
Sold den 20 maj 2024
7293 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 150
Sold den 20 maj 2024
8145 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 20 maj 2024
8291 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 150
Sold den 20 maj 2024
5305 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 13 maj 2024
7416 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 13 maj 2024
7439 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1000
Sold den 13 maj 2024
7146 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 13 maj 2024
7222 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 13 maj 2024